سیاست حفظ حریم خصوصی


این سیاست حفظ حریم خصوصی اعلام میدارد که چگونه شرکت پورنادر و شعب آن با جمع آوری، استفاده، و یا در اختیارگذاشتن اطلاعات شخصی که ما از طریق وب سایت خودمان (https://pandcglobal.com/) و یا هر گونه برنامه های کاربردی تلفن همراه و یا دیگر سرویسهای مرتبط آنلاین و یا آفلاین به دست آورده ایم جهت ارائه خدمات استفاده میکند. این سیاست همچنین انتخاب های شما را در مورد جمع آوری و استفاده از اطلاعات شما توصیف می کند. توجه داشته باشید که اگر رابطه تجاری با ما داشته باشید، شرایط آن رابطه کنترل خواهد شد.
لطفا قبل از شروع به استفاده از سرویس های ما، سیاست حفظ حریم خصوصی را با دقت بخوانید. با استفاده از خدمات ما، شما موافقت می کنید که محدود و پایبند به شرایط استفاده ارسال شده ما و این سیاست حفظ حریم خصوصی میباشید. اگر چه با شرایط و چه با سیاست حفظ حریم خصوصی ما موافقت نمی کنید، یا به هر طریقی آنها را نقض می کنید، حق دسترسی یا استفاده از سرویس ها فسخ می شود. لطفا بخش های ۵و۶ از شرایط ما را در مورد حقوق قانونی خود در صورت بروز هرگونه اختلاف مربوط به خدمات ما را مطالعه فرمایید.

 چگونه ما اطلاعات را جمع آوری می کنیم -1
ما ممکن است اطلاعات مربوط به شما را به وسیله های مختلف جمع آوری کنیم، از جمله:

 • مستقيما از شما و یا شرکت شما، آنلاین و آفلاین;

 • از طریق خدمات ما و یا هرگونه تماس ؛ چه مستقیم و چه از طریق ایمیل

 • از دیگر منابع شخص ثالث و رسانه های اجتماعی که شما ممکن است استفاده کنید ، و همچنین از کارمندان ، شرکا و یا اشخاص ثالث ، از جمله پایگاه داده های عمومی ، برای اهداف ارائه شده در زیر ، و یا برای تکمیل اطلاعات مورد نیاز ما.


1. انواع اطلاعاتی که جمع آوری می کنیم

به منظور ارائه بهتر خدمات ما به شما، ما اطلاعات زیر را جمع آوری کنیم:

 • اطلاعات شخصی، مانند شماره تلفن ، نام شما ، آدرس پستی ، آدرس ایمیل ، و نوع کسب و کار ، که ممکن است نیاز به ثبت نام در برخی از فرمهای ما داشته باشد ؛

 • ارتباطات بین شما و ما، مانند پست الکترونیکی ، فرم الکترونیکی، ،تلفن، و یا کانال های دیگر؛

 • فعالیت آفلاین شما با شرکت ما ( تلفن، کنفرانس)؛ و

 • فعالیت کاربر آنلاین که در بخش بعدی شرح داده شده است.

اگر شما اطلاعاتی در مورد فرد دیگری در اختیار ما قرار می دهید، به ما اطمینان میدهید که شما رضایت شخص را کاملا داشته و ما در این صورت اجازه استفاده از اطلاعات مطابق با این سیاست را داریم.


2. کلیه فعالیت کاربر آنلاین ، کوکی ها، و اطلاعات جمع آوری شده توسط دیگر وسایل الکترونیکی

کوکی  یک ابزار است که در تعامل و گفتگوی بین شما و سایتها جهت ردیابی فعالیت کاربر  استفاده میشود و به  وب سایت ها اجازه می دهد تا اطلاعات خاصی را بر روی سیستم یک کاربر ذخیره و بازیابی کنند. ما به عنوان ارائه دهندگان خدمات و شرکای تبلیغاتی ما ممکن است از چنین تکنولوژی و دیگر فن آوری های مشابه استفاده کنیم.

این فناوری ها ممکن است به ما کمک کنند تا شما را هنگام بازگشت به سرویس های ما را به طور خودکار شناسایی کنیم. کوکی ها به ما کمک می کنند تا الگوهای ترافیک وب سایت را بررسی کنیم،  سرویس ها را بهبود ببخشیم و مشخص کنیم که چه خدماتی بیشتر محبوب هستند. ما همچنین می توانیم از چنین اطلاعاتی برای ارائه محتوای سفارشی و تبلیغات به کاربرانی که  سیستم آنها نشان می دهد که آنها هم به همان حوزه موضوعی خاص علاقه مند هستند، استفاده کنیم.

هنگامی که از سرویس ها استفاده میکنید، اطلاعاتی که ممکن است به وسیله خودکار جمع آوری کنیم شامل موارد زیر است:

 • جزئیات استفاده در مورد تعامل شما با خدمات ما (مانند تاریخ، زمان، و طول بازدید، و صفحات خاص و یا محتوای قابل دسترسی در طول بازدیدها ، کلمات استفاده شده در جستجو ، تعداد بازدید, و بازگشت به آدرس های وب سایت);

 • اطلاعات دستگاه از جمله آدرس IP و سایر جزئیات دستگاهی که برای ارتباط با سرویس های ما استفاده می کنید (مانند نوع و شناسه دستگاه ، سیستم عامل، نوع مرورگر، و اطلاعات شبکه تلفن همراه)؛ و

 • دسترسی به اطلاعات محلی که در آن شما آنرا به عنوان محل  ارائه خدمات انتخاب میکنید .

ما همچنین ممکن است از تبلیغ کنندگان یا شرکای دیگر بخواهیم که تبلیغات را به شما ارایه کنند، که ممکن است از کوکی ها یا فناوری های مشابهی که توسط ما یا شخص ثالث قرار داده شده است، استفاده کنند. اگر کاربر نمی خواهد این اطلاعات جمع آوری شود (از طریق استفاده از کوکی ها)، اکثر مرورگرها به بازدید کننده اجازه عدم دسترسی به کوکی ها را می دهند، اما اگر شما انتخاب کنید که کوکی ها را متوقف کنید، ممکن است دیگر نتوانید کلیه خدمات را به طور کامل تجربه کنید. ما ممکن است از طریق کوکی ها اطلاعات غیر شخصی به دست آمده را با شرکای تبلیغاتی به اشتراک بگذاریم. چرا که هنوز روشی در مورد چگونگی پاسخگویی مرورگر وب مبتنی بر انجام شرکت ها وجود ندارد (“DNT”)

شما ممکن است ما را در تبلیغات در وب سایت های مختلف، صفحات وب، رسانه های اجتماعی، و سیستم عامل های دیگر ببینید. ما ممکن است همیشه از سیستم عامل ها و یا وب سایت هایی که تبلیغات ما ممکن است بر روی آن ظاهر می شود آگاه نباشیم. اگر شما معتقدید که تبلیغات ما در حال نمایش از طریق کانال هایی که ترویج محتوای نامناسب و یا توهین آمیز مینمایند میباشد، لطفا با ما تماس بگیرید.


3. چگونه ما از اطلاعات جمع آوری شده استفاده میکنیم

ما ممکن است اطلاعات به دست آمده در مورد شما را برای اهداف مجاز توسط قوانین قابل اجرا استفاده کنيم که از جمله:

 • جهت ارایه خدمات و پاسخگویی بهشما

 • تخصیص محتوا و نمایش خدمات و ارتباطات ، از جمله تبلیغات ، و ارائه محصولات و اطلاعات که ما معتقدیم ممکن است مورد علاقه شما باشد؛

 • عمل، ارزیابی, و بهبود خدمات ما، از جمله تشخیص و یا رفع مشکلات فن آوری;

 • نظارت بر عملکرد خدمات ما از جمله متریک (مانند تعداد کل بازدید کنندگان، ترافیک، و الگوهای جمعیتی)، و همچنین تجزیه و تحلیل و افزایش ارتباطات و استراتژی های ما (از جملهشناسایی زمانی که ایمیل های ارسال شده توسط شما دریافت و خوانده شده است)؛

 • اطلاعیه های اداری مانند تغییرات در این سیاست حفظ حریم خصوصی و شرایط ما; و

 • مطابق و قابل اجرا به عنوان الزامات قانونی مورد نیاز، استانداردهای صنعت، سیاست های ما، وحقوق قراردادی ما .

ما همچنین ممکن است اطلاعات را به صورت ناشناس یا تجمیع شده برای اهداف بسیاری مانند تحقیق، تجزیه و تحلیل، مدل سازی، بازاریابی و تبلیغات و همچنین بهبود خدماتمان استفاده کنیم یا به اشتراک بگذاریم.


4. چگونه اطلاعات شما را به اشتراک می گذاریم

ما اطلاعات شخصی شما را بدون رضایت شما برای اشخاص ثالث فاش نمی کنیم، مگر در شرایط زیر:
 • ما ممکن است اطلاعات مجاز توسط قانون شما را به اشتراک بگذاریم، از جمله و به عنوان مثال، با شرکت های مورد طرف خودمان، و ارائه دهندگان خدمات که ما معتقدیم نیاز به اطلاعات برای انجام یک تکنولوژی، کسب و کار، یا دیگر حرفه ای تابع برای ما (مانند از خدمات IT ، تعمیر و نگهداری و میزبانی از ما خدمات، پردازشگرهای پرداخت، حمل و نقل و شرکای بازگشت، شرکای بازاریابی، و سایر ارائه دهندگان خدمات). ما فقط چنین اطلاعاتی را به شرکتهایی که با اطلاعات ارائه شده می توانند عملکردهای مورد نیاز خود را از طرف ما انجام دهند به اشتراک میگذاریم.

 • ممکن است همچنین اعلام اطلاعات در مورد شما: (i) اگراز ما توسط قانون و یا روند قانونی درخواست شود؛ (ii) هنگامی که ما معتقدیم برای جلوگیری از آسیب و یا ازشکست مالی شرکت شما افشا لازم است ؛ (iii) در ارتباط با یک بررسی فعالیت های مشکوک یا واقعی یا تقلبی و یا غیرقانونی; یا (iv) تحت شرایط اضطراری برای محافظت از ایمنی شخصی کارکنان ما، کاربران, یا مردم.

 • ما این حق را برای خود محفوظ میداریم که اطلاعاتی را که در صورت فروش یا انتقال تمام یا بخشی از کسب و کار یا دارایی هایمان حفظ می کنیم، اعلام کنیم. اگر ما در چنین فروش یا انتقالی شرکت کنیم، استفاده از اطلاعات شخصی شما را به شیوه ای انجام خواهیم داد که با این سیاست حفظ حریم خصوصی همخوانی داشته باشد.

دبرای رضایت شما ما به اشتراک گذاری اطلاعات شما را مطابق با انتخاب هایی که شما درخواست نمودید و قابل اجرا است محدود خواهیم کرد.


5. انتخاب های حریم خصوصی شما

ما به شما پیشنهاد حق انتخاب در مورد چگونگی اطلاعاتی که ما از شما جمع آوری کرده و چگونگی استفاده از اطلاعات، و نحوه ارتباط ما با شما را میدهیم.

 • ایمیل های بازاریابی: هر از چندی ممکن است از طریق ایمیل و یا از طریق کانال های دیگر به منظور ارائه اطلاعیه ها ، تبلیغاتی اطلاعات و / یا دیگر ارتباطات عمومی با شما تماس بگیریم. به منظور بهبود خدمات ما، ممکن است زمانی که ایمیلی را از ما باز می کنید (و یا با کلیک بر روی یک لینک در آن) به ما اطلاع داده شود. شما میتوانید انتخاب کنید که از ما ایمیل های بازاریابی دریافت نکنید . کافیست که لغو اشتراک نمایید.. حتي اگر از دريافت چنين ارتباطاتي انصراف بدهيد، ما همچنان به ارسال ایمیل غیر بازاریابی، مانند هشدار اداری و یا معامله، و یا اطلاعات در مورد تغییرات به ما شرایط خدمت ادامه میدهیم.

 • کوکیها:  مرورگرهای وب ممکن است به کاربران این توانایی را ارائه دهند که دریافت انواع خاصی از کوکی ها را غیرفعال کنند؛ با این حال، اگر کوکی ها غیرفعال شوند، برخی از ویژگی ها یا قابلیت های سرویس های ما ممکن است به درستی عمل نکنند..


6. لینک به محتوای وب سایت های دیگر و شخص ثالث

خدمات ما ممکن است حاوی لینک هایی باشند که به وب سایت ها یا برنامه های دیگر متصلند. این امر می تواند شامل ادغام های رسانه های اجتماعی باشد. لطفاً آگاه باشید که ما مسئول محتوای یا شیوه های حریم خصوصی چنین وب سایت ها یا برنامه های دیگری نیستیم و شما را تشویق می کنیم که هنگام خروج از خدمات ما آگاه باشید و اظهارات حریم خصوصی هر وب سایت یا برنامه دیگری را که اطلاعات شخصی را جمع آوری می کند بخوانید.


7. چگونه از اطلاعات محافظت می کنیم

ما تلاش می کنیم تا شرایط قابل قبولی را برای محافظت از اطلاعات شخصی شما در مقابل تخریب تصادفی، غیرقانونی یا غیر مجاز، از دست دادن، تغییر، دسترسی، افشاگری به وجود آوریم. با این حال، ما نمی توانیم امنیت هیچ اطلاعاتی را که شما به ما انتقال می دهید تضمین کنیم . در صورت هرگونه اتفاقی و در صورت پذیرفته شدن توسط قانون ما به شما کتبا اعلام مینماییم

کودکان

ما آگاهانه داده های شخصی کودکان زیر 13 سال را در خدمات خود جمع آوری نمی کنیم. اگر شما دلیلی برای این باور داشته باشد که یک کودک زیر 13 سال اطلاعات شخصی را از طریق خدمات ما در اختیار ما قرار داده است، لطفا با ما تماس بگیرید. اطلاعات افراد زیر ۱۳ سال از سیستم ما پاک خواهد شد.


8. انتقال و استفاده بین المللی داده ها

خدمات ما توسط ما از ایالات متحده کنترل و اداره و در نظر گرفته شده است .ما به قوانین و یا حکم هیئت منصفه و یا دولت، کشور، و یا قلمرو غیر از ایالات متحده است وابسته نیستیم. هر اطلاعاتی که شما از طریق استفاده از خدمات ارائه می کنید ممکن است ذخیره و پردازش، انتقال بین ، و دسترسی از ، ایالات متحده و کشورهای دیگر که ممکن است همان سطح از حفاظت از اطلاعات شخصی که در آن شما در آن زندگی می کنند را تضمین نمی کند شود.. با این حال، ما اطلاعات شخصی شما را مطابق با این سیاست حفظ حریم خصوصی بدون در نظر گرفتن جایی که اطلاعات شخصی شما ذخیره یا دسترسی دارد، اداره خواهیم کرد.

اگر شما در حال حاضر در ایالات متحده از اتحادیه اروپا و یا مناطق دیگر با قوانین حاکم بر جمع آوری داده ها و استفاده آنها هستید, لطفا توجه داشته باشید که شما در حال موافقت با انتقال اطلاعات شخصی خود را, به طور بالقوه از جمله داده های حساس به ایالات متحده بدون قانون حمایت اطلاعات شخصی میباشید.


9. اطلاعیه های خاص دولتی

برای ساکنان کالیفرنیا، قانون حمایت از مصرف کنندگان کالیفرنیا (“CCPA”) حقوق مختلفی را برای افراد و خانوارها با توجه به جمع آوری و استفاده از اطلاعات شخصی که ما در مورد شما جمع آوری کرده اند، فراهم می کند. از جمله حقوق دیگر تحت CCPA، شما میتوانید درخواست کنید: (اول) افشای هر گونه اطلاعات شخصی است که ما در مورد شما داریم؛ (دوم) حذف اطلاعات شخصی است که ما در مورد شما داریم(منوط به استثنای خاص) ؛ یا (سوم) عدم اجازه “فروش” اطلاعات خود را به شخص ثالث (به استثنای ارائه دهندگان خدمات واجد شرایط) ، به عنوان این اصطلاح تحت CCPA تفسیر شده است. تبعیض علیه شما برای ما غیرقانونی است زیرا شما هر یک از حقوق خود را تحت CCPA اعمال کرده اید. اگر شما ساکن کالیفرنیا هستید، می توانید چنین درخواست هایی را از طریق اطلاعات تماس ارائه شده در زیر به ما ارائه دهید و ما درخواست را در بازه زمانی مجاز قانونی تکمیل خواهیم کرد.

برای ساکنان نوادا، لطفا توجه داشته باشید که  اطلاعات شخصی که بر طبق  قانون نوادا تعریف شده به فروش نمی رسانند (Ch. 603A، Sec. 1.6). شما می توانید درخواستی را در مورد فروش چنین اطلاعاتی از طریق اطلاعات تماس ارائه شده در زیر به ما ارسال کنید.


10. ساکنان اروپا

خدمات ارائه شده ما در ایالات متحده در نظر گرفته شده است که ما را به پذیرفتن قوانین و یا صلاحیت هر ایالت، کشور و یا قلمرو به غیر از ایالات متحده، ملزم نمیکند.

با توجه به خدماتی که تابع قوانین اتحادیه اروپا یا منطقه اقتصادی اروپا هستند (همراه با بریتانیا و سوئیس برای اهدافی در اینجا، “اتحادیه اروپا”)، اعلام میداریم:

 • برای اهداف مقررات عمومی حفاظت از داده ها (GDPR) و قوانین حریم خصوصی مشابه در اتحادیه اروپا، (i)یک پردازنده داده در هنگام ارائه خدمات به یک کاربر از طرف یک حزب دیگر است که به عنوان کنترل کننده داده ها (مانند زمانی که ما به عنوان یک پردازنده تحت یک قرارداد پردازش داده ها عمل می کنند) ، اما (دوم) یک کنترل کننده داده اگر ما ارائه خدمات به طور مستقیم به یک کاربر بدون هیچ رابطه کنترل کننده پردازنده. این نقش ها تحت قوانین حفاظت از داده های قابل اجرا مسئولیت های متفاوتی دارند.

 • هنگامی که به عنوان یک پردازشگر داده عمل می کنیم، داده های شخصی را تحت شرایط قرارداد بین ما و کنترل کننده داده پردازش می کنیم. به این علت که اطمینان حاصل شود که هر داده های شخصی به طور قانونی و امن پردازش می شود. این تعریف هدف، مدت زمان و ماهیت پردازش، نوع داده ها، دسته های گیرنده و طرح بازگشت و / یا از بین بردن داده های شخصی در پایان قرارداد است. هنگامی که ما یک پردازشگر داده هستیم، نمی توانیم خارج از آن رابطه قراردادی با توجه به داده های شخصی درون آن عمل کنیم .

 • هنگام عمل به عنوان کنترل کننده ، منافع مشروع خود در پردازش اطلاعات شخصی خود عمدتا همانند ارائه خدمات همانطور که در بخش های بالا شرح داده شده است میباشد. همچنین ذخیره اطلاعات شخصی در طول دوره رابطه خود را با ما و حفظ آن را تا زمانی که لازم است برای انجام اهداف که ما آن را جمع آوری کردهایم، از جمله برای اهداف رضایت از تعهدات قانونی، حسابداری، و یا گزارش و یا برای حل و فصل اختلافات. 

 • بر اساس قوانین حریم خصوصی اتحادیه اروپا مانند GDPR، شما حق دارید که درخواستهای مشخصی در مورد اطلاعات شخصی خود، مانند دانستن آنکه چه داده های شخصی شما نگاه داشته شده ویا نسخه ای از آن, حق اصلاح داده های شخصی شما، حذف یا محدود کردن استفاده ما از شخصی خود یا برداشت هر گونه رضایت شما قبلا ارائه شده داشته باشید. توجه داشته باشید که این حقوق ممکن است مشمول محدوده و حدود خاصی تحت قانون قابل اجرا باشد. اگر شما هر گونه نگرانی در مورد چگونگی استفاده از داده ها تحت قانون اتحادیه اروپا به عنوان در این بخش شرح داده شده است، شما می توانید با ما تماس بگیرید. اگر شما معتقدید که ما هر گونه حقوق را نقض کرده ایم، ما درخواست میکنیم که ابتدا با ما تماس بگیرید تا ما سعی کنیم مسئله را حل کنیم. با این حال، شما ممکن است حق تسلیم شکایت به مرجع حفاظت از داده ها داشته باشید

دبرای رضایت شما ما به اشتراک گذاری اطلاعات شما را مطابق با انتخاب هایی که شما درخواست نمودید و قابل اجرا است محدود خواهیم کرد.


11. به روز رسانی به سیاست حفظ حریم خصوصی ما

ما ممکن است در هر زمان در این سیاست حفظ حریم خصوصی تجدید نظر یا به روز رسانی کنیم. ما نسخه به روز شده را ارسال کرده و به شما اطلاع خواهیم داد. ّهمچنین اعلام میکنیم که چه نسخه ای آخرین به روز رسانی شده است.ما خدمات خودمان را همچنان ادامه خواهیم داد. ادامه استفاده شما از خدمات پس از چنین به روز رسانی ها اعلام میدارد که شما: (i) اذعان میکنید که به چنین به روز رسانی مطلع هستید ; و (ii) توافق برای پایبند شدن و مقید شدن به سیاست حریم خصوصی به روز شده.


12. تماس با ما

اگر شما هر گونه سوال، نگرانی در مورد این سیاست حفظ حریم خصوصی ویا شیوه های حفظ حریم خصوصی ما دارید ، و یا برای هرگونه اطلاعات در مورد ما، لطفا با ما تماس بگیرید info@pournader.us یا از طریق تلفن در +1 214-624-9575.

این سیاست حفظ حریم خصوصی آخرین بار  در ماه نوامبر ۲۰۲۰به روز شد.

What can we help you achieve?
Let's get to work.

 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.